+ Suurem kiri | - Väiksem kiri

Tegevus

Kirjastamine on otseselt ja kaudselt iga organisatsiooni töö osa.

Sõnalaegas on raamatusari, mille väljaandjaks on MTÜ Jumalalaegas. Raamatusari sai ka tiitli "2014. aasta 25 kauneimat raamatut". Sarjas avaldatavad raamatud on meie endi ja meie heade sõprade looming. Sarja eesmärk on mitmekesistada Eesti kirjanduslugu, näidates, et ka tavainimesed on võimelised igapäevaelu kõrval looma midagi püsivat, midagi hingest ja südamest. Esimesed kaks sarja raamatut jõuavad trükikojast meieni 15. detsembril 2014!

2014. aastal ilmus kaks luulekogu. Autoriteks Raivo R. Kuusk ja Janar Vaik. Taustajõududeks toimetaja Kristi Koit ning kunstnik Tairi Tamme-Amjärv..

Raamatuid saab tellida kas e-posti teel janar@laegas.ee või telefonil 53838129. Tellides kas Raivo Kuuse luukeogu või Janar Vaigu luulekogu on ühe raamatu hind 15 eurot, tellides mõlemad korraga on hinnaks 25 eurot. Tellimiseks saatke e-kiri janar@laegas.ee. Raamatute tiraažid on 400 eksemplari ning suure tõenäosusega need raamatupoodidesse müüki ei jõua.

Kõige operatiivsemat ja täpsemat infot raamatutest, pilte, katkendeid ja tellimisinfot leiate Sõnalaegas Facebooki küljelt.

Teile, kes jõudsid ära oodata!